en

IKONA NOVEJ ÉRY.

Úplne prvé BMW i8 Roadster.

Budúcnosť dostáva tvar – vo forme úplne prvého BMW i8 Roadster. Temperamentného, fascinujúceho a pripraveného nanovo interpretovať slobodu. Pre neobmedzenú radosť z jazdy, pre všetky cesty. Už prvý pohľad na jeho ikonický dizajn spustí návaly adrenalínu. Rovnako prudko vyletí aj rýchlomer, vďaka plug-in hybridnému pohonu s výkonom 374 koní a krútiacim momentom 570 Nm: Iba 4,6 sekundy stačí na to, aby sa BMW i8 Roadster rozbehlo z 0 na 100 km/h. Najrýchlejšou cestou za zážitkami z novej formy slobody.

vyberte si z nových vozidiel bmw i

Vyhľadať nové BMW i

VYBERTE SI Z jazdenÝCH VOZIDIEL BMW i.

Vyhľadať jazdené BMW i

Spoznajte BMW i8 Roadster.

SLOBODA. PRIESTOR.

Unikátny charakter BMW i8 Roadster sa prejavuje aj v jeho interiéri. Je to okamžite zjavné pri pohľade na exkluzívnu výbavovú líniu Accaro Amido/E-Copper. Interiér preberá dynamické línie exteriéru, čoho výsledkom je futuristický dizajn kokpitu. Stred palubnej dosky je natočený smerom k vodičovi a ovládacie prvky sú usporiadané intuitívne pre dokonalú orientáciu a prehľadnosť. Nové elektricky nastaviteľné športové sedadlá s pamäťovou funkciou poskytujú optimálnu bočnú oporu a maximálny komfort. Za sedadlami sa nachádza dodatočný odkladací priestor. Doplnkový Balík na cestovanie ponúka aj praktické odnímateľné deliace prvky a exkluzívny držiak na karty z kože Nappa. V tme sa LED interiérové osvetlenie postará o atmosféru vysokej kvality. Tak môžu kontúrové línie dverí, palubnej dosky, stredovej konzoly a volantu meniť svoje farby medzi EfficientDynamics Blue, Amber Yellow a White.

Ponuka vozidiel BMW i8

neprekonateľná prezentácia.

BMW i8 Roadster je futuristické každým svojím detailom. Jeho progresívne línie hovoria štylistickým jazykom, ktorý by už ani nemohol byť ostrejší. Najmarkantnejší prvok: impozantné krídlové dvere z ľahkého karbónu, ktoré sa navyše otvárajú mimoriadne komfortne. Atletické predné partie vyjadrujú individuálny charakter automobilu hrdými obličkami dvojitej mreže chladiča BMW, po stranách ktorých sa vynímajú predné svetlomety s full-LED technikou a nový dizajn Vzduchových záclon. Typický „čierny pás“ sa začína nápadným tvarom písmena „V“ na prednej kapote a tiahne sa po celom vozidle, podčiarkujúc jeho štíhlu siluetu. Neprehliadnuteľne aerodynamický dizajn optimalizuje obtekanie vozidla vzduchom v maximálnej možnej miere. BMW i8 Roadster je vďaka tomu všetkému dokonalou symbiózou formy s funkciou, ktorá pozná iba jeden možný cieľ: absolútnu slobodu.

sloboda dojazdu.

Tankovanie alebo nabíjanie – jedno aj druhé je s novým BMW i8 Roadster bezproblémové, aj vďaka komplexnému produktovému a servisnému balíku 360° ELECTRIC. Doma môžete BMW i8 jednoducho nabíjať štandardným káblom, alebo cez zariadenie BMW i Wallbox – a ak si to prajete, tak dokonca s využitím udržateľne generovanej energie od zmluvného partnera vo vašej krajine. Pred samotnou inštaláciou vám poskytneme osobné poradenstvo a súčasťou montáže je aj úvodné nastavenie, všetko s garanciou školených profesionálov. Na cestách máte k dispozícii stále rastúci počet verejných nabíjacích staníc. Dostupné nabíjacie stanice vám zobrazí priamo vaše BMW i8 Roadster, napríklad prostredníctvom plne zosieťovaných BMW ConnectedDrive služieb pre navigáciu. 

DOHODNITE SI TESTOVACIU JAZDU.

Osobné údaje:

Správa *:

* Povinné údaje
Môj súhlas s marketingovou komunikáciou
Súhlasím s tým, aby () spracovával a používal moje poskytnuté osobné údaje (napr. kontaktné a osobné údaje, ako sú dátum narodenia a typ vodičského preukazu, záľuby a záujmy) na starostlivosť o zákazníka a na vybranú komunikáciu informácií o produktoch a službách Skupiny BMW ako aj na prieskum trhu. môže tieto údaje prenášať aj dcérskym spoločnostiam, ako aj zmluvným partnerom, ktorý môžu používať moje údaje a kontaktovať ma na vyššie uvedené účely. Uvedené dcérske spoločnosti si môžu vzájomne poskytovať aktualizácie.

Uprednostnený kontaktný kanál

Súhlasím s tým, aby sa osobné údaje používali na vytváranie individuálneho profilu zákazníka s využitím štatistického postupu. Vďaka tomuto profilu budem dostávať marketingovú komunikáciu s obsahom, ktorý bude pre mňa relevantný, napr. personalizované ponuky od spoločnosti BMW Slovenská republika s.r.o. a určitých dcérskych spoločností, ako aj určitých zmluvných partnerov a dielní (mnou uprednostňovaný predajca, partneri mojich nákupov automobilov, servisné alebo konzultačné návštevy alebo môj regionálny partner). Tiež súhlasím s tým, aby na vyššie uvedené účely prenášala zákaznícky profil určitým dcérskym spoločnostiam a mojim zmluvným partnerom a dielňam a aby ma tieto spoločnosti oslovovali s obsahom, ktorý bude pre mňa relevantný. Tam, kde budú k dispozícii, môžu byť nasledujúce údaje, ktoré som poskytol alebo ktoré boli vygenerované na základe môjho používania produktov alebo služieb spoločnosti , určitých dcérskych spoločností a zmluvných partnerov a dielní, použité v rámci vytvárania profilu: kontaktné údaje (ako napr. meno, adresa, e-mailová adresa); doplnkové informácie/preferencie (ako napr. uprednostnený predajca, záľuby); identifikačné údaje (ako napr. číslo zákazníka, číslo zmluvy); história zákazníka (ako napr. prijatie ponúk, údaje o kúpe vozidla, informácie o predajcovi); údaje o vozidle (ako napr. údaje o používaní z aplikácie BMW Connected: najazdené kilometre, dojazd); údaje z aplikácie/domovskej stránky/sociálnych médií (ako napr. údaje o používaní z online kont myBMW alebo myMINI). Úplný zoznam údajov týchto kategórií je uvedený tu.

Žiadosti o zmenu týkajúce sa vyhlásenia súhlasu a právo na odvolanie. more-info

Svoje predložené vyhlásenia o súhlase môžem kedykoľvek odvolať, s účinnosťou do budúcnosti. Po úplnom odvolaní sa môj profil zákazníka už nebude spracúvať a už nebudem dostávať marketingovú komunikáciu. Prostredníctvom nasledujúcich uvedených komunikačných kanálov mám okrem toho možnosť požiadať o informácie o mojich údajoch uložených u / v ako aj o opravu, vymazanie alebo zablokovanie svojich osobných údajov. Ďalšie údaje týkajúce sa spracúvania mojich osobných údajov a mojich práv sú k dispozícii v zásadách ochrany osobných údajov uvedených na nasledovnej adrese.

Kontakt +421 221 001 001,
odkaz na zásady ochrany osobných údajov online.

Kontakt Služby zákazníkom BMW,
odkaz na zásady ochrany osobných údajov online.

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať ohľadom dojednania termínu.
Vyplnením nepovinných údajov nám pomôžete pripraviť si pre Vás najlepšie riešenie.

 

poradíme vám.

Nechajte si nakonfigurovať nové BMW i8 Roadster podľa Vašich požiadaviek.

Mgr. Patrik Varga
BMW i Predajca

Tel.: +421 221 001 001
Fax: +421 901 736 789
Email: patrik.varga@bmw-groupm.sk

Kontaktujte nás

Juraj Barvínek
BMW i Product Genius

Tel.: +421 221 001 001
Fax: +421 904 816 789
Email: juraj.barvinek@bmw-groupm.sk

Kontaktujte nás

Objavte viac